O nas

Praca w Opiece: Zespół SunaCare

Poznaj nasz mały, ale zgrany zespół pracowników. Zobacz, jakimi wartościami kierujemy się w codziennej pracy i jakie mamy kompetencje. Przekonaj się, że wyjazd do pracy w Niemczech z SunaCare to najlepszy wybór!


Kim jesteśmy?

Firma SunaCare została założona przez Dianę i Daniela Schlör w 2012 roku w Niemczech. W Polsce działamy jako jej spółka-córka.

Naszą rolą jest rekrutacja Opiekunek i Opiekunów dla potrzebujących seniorów, którzy zgłaszają się do naszych niemieckich współpracowników.

Dzięki temu, że jesteśmy polsko-niemiecką firmą możemy oferować Opiekunom pracę w Niemczech bez pośredników!

Jesteśmy w branży opiekuńczej od

2011

roku

Zapewniliśmy pracę ponad

6000

opiekunkom i opiekunom

Zapewniliśmy opiekę ponad

2000

niemieckim rodzinom

Nasze wartości

Mamy głęboką świadomość tego, w jak delikatnej sferze życia funkcjonujemy. Dlatego w każdej relacji zawodowej, którą nawiązujemy stawiamy na uczciwość, szacunek i zrozumienie. Dbamy o profesjonalizm naszych opiekunek, ale wiemy też, że nawet w najtrudniejszej sytuacji trzeba być po prostu człowiekiem.

Troszczymy się o pracowników, aby czuli się zaopiekowani, usatysfakcjonowani i zmotywowani, by troszczyć się o swoich podopiecznych najlepiej, jak to tylko możliwe. Troska do dla nasz szacunek i odpowiedzialność. Troska jest naszym priorytetem w każdym obszarze działań, także w stosunku do pracowników. Wartości, które komunikujemy na zewnątrz funkcjonują też wewnątrz organizacji.


Poznajmy się!

Elżbieta Durska

Tworzy zespół i nadzoruje jego działania, zna mocne strony każdego członka zespołu i tworzy warunki do tego by każdy z nas mógł jak najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Dba o to, by SunaCare rozwijała się nie tylko w wymiarze finansowym, ale też ludzkim. Czuwa nad sprawnym funkcjonowaniem firmy. Wszystko po to, żeby Opiekunki wybierały SunaCare Polska, a niemieckie rodziny i nasi podopieczni obdarzali nas zaufaniem i chęcią współpracy.

Zespół rekrutacji i koordynacji

To z nami spotkasz się na rozmowie kwalifikacyjnej. Możesz mieć wrażenie, że zadajemy dużo pytań. To prawda, bo jesteś dla nas ważna/ważny i chcemy Cię dobrze poznać oraz także dobrze zrozumieć Twoje potrzeby i oczekiwania. To wszystko po to żeby dobrze dopasować oferty pracy. Pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie i możesz nas pytać o wszystko co Cię intryguje. To my kontaktujemy się z Tobą w sprawie zleceń i dopieramy odpowiednich podopiecznych do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Zajmujemy wszelkimi sprawami związanymi ze zleceniem pracy w Niemczech i organizujemy Twój wyjazd. Z nami rozmawiasz, gdy jesteś na zleceniu w Niemczech. Możesz się do nas odezwać w każdej sprawie!

Małgorzata Pradelska
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Agnieszka Streciok
Specjalista ds. Rekrutacji
Magdalena Sitkiewicz
Specjalista ds. Rekrutacji
Magdalena Satko
Specjalista ds. Rekrutacji
Marta Rutkowska-Kluj
Koordynator Personelu Opiekuńczego
Sabina Bednarz
Koordynator Personelu Opiekuńczego

Quality Management

Weryfikujemy opiekunów z zewnętrznych agencji.  Naszym zadaniem jest oszacowanie  umiejętności językowych, doświadczenia w zawodzie oraz innych wytycznych związanych ze specyfikacją zlecenia.

Aleksandra Pakulska
Manager ds. Jakości
Katsiaryna Rashchynskaya
Manager ds. Jakości

Finanse / HR

Zabezpieczamy wszystkie formalne kwestie związane z Twoim wyjazdem. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Przygotowujemy umowy, dbamy o legalność wszystkich zapisów w niej zawartych i załatwiamy ubezpieczenia i zaświadczenia. Koordynujemy rozliczenia finansowe i wypłaty wynagrodzeń.

Adam Parfianowicz
Starszy Specjalista ds. Controllingu
Postać Kobiety
Joanna Kaźmierczak
Specjalista ds. kadr i płac
Postać Kobiety
Klaudia Kochańska
Młodszy specjalista ds. finansów i administracji

Marketing

Zajmuję się budowaniem wizerunku i rozpoznawalności naszej firmy. Prowadzę akcje rekrutacyjne i wciąż wymyślam, co możemy zrobić, by pracowało Ci się lepiej! Dbam o rozwój naszych Opiekunek i pracowników i stale podnoszę jakość naszych usług.

Jarosław Kowalczyk
Starszy Manager ds. Marketingu

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać informacje o:

Nowych ofertach pracy

Nowych usługach SunaCare

Ciekawostkach i wskazówkach przydatnych w pracy!

Newsletter

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

Formularz Aplikacyjny

+48 799 350 712